spot_img

Nakoupit investiční zlato se vyplatí

Ostatní právě čtou

Nejlevnějšího prodejce zlata v ČR najdete na adrese zlatemince.cz. Nejlevnějšího prodejce zlata v ČR najdete na adrese zlatemince.cz.

Abyste nezabloudili, použijte služební vchod (z ulice u Obecního domu) hned vedle výlohy Blanky Matragi a nechejte se vyvézt výtahem do druhého patra.

Za nízké ceny získáte zlato i v Brně, v ikonické cihlové budově Dornych, vedle Vaňkovky. Právě nízká cena a vysoké skladové zásoby přivádí k tomuto tradičnímu prodejci investičního zlata a stříbra nové zájemce o bezpečné uložení finančních prostředků do drahých kovů. Že jsou ceny zlatých cihel a zlatých mincí u tohoto prodejce skutečně nejnižší, se můžete přesvědčit na stránce investiční zlato. Ceník v euro je na stránce investičné zlato.

Přízemní cenou zlata se tento prodejce výrazně odlišuje od ostatních nabídek na trhu. Potvrzuje to i jeho umístění na prvním místě loňského srovnání finančních produktů v kategorii prodejců drahých kovů (soutěž pořádá server Finparáda společnosti Scott & Rose).

Jaké zlato si vybrat?

Zlato má celou řadu forem a ne všechno, co se třpytí, je vhodné pro investiční účely. Kdo má zájem na zlatu opravdu vydělat, měl by se vyhýbat hlavně jeho virtuálním formám. Ty jsou dnes docela moderní, avšak nepříliš hodnověrné. U tohoto typu zlata totiž není jisté, zda-li je skutečně kryté zlatem reálným.

Mnoho lidí se domnívá, že se jako investiční zlato dají použít různé šperky. Ty sice prodat lze, a často dokonce docela výhodně, avšak funkci investičního zlata mít nemohou. Nejenže jsou takovéto šperky často vyrobené z více kovů, ale zároveň se jen složitě určuje jejich opravdová hodnota. Šperky jsou do jisté míry umělecká díla, a proto je většinou ohodnocují znalci.

Kdo má zájem o skutečné investiční zlato, má možnost si koupit buďto speciální investiční mince, nebo slitky.

- Advertisement -PR články
- Advertisement -udalosti

Další články autora

- Advertisement -udalosti