spot_img

Využijte služeb AZ Plastik, kde vám zpracují plexisklo mnoha technologiemi

Ostatní právě čtou

K výborným materiálům, které se hojně používají a jsou poměrně často nedoceněné, patří rozhodně plexisklo. Mnozí si ani neuvědomují, jak často se s ním setkávají téměř na každém kroku. Ve zdravotnictví, v reklamě, ve strojírenství, v potravinářství, v letectví, dopravě, ve stavebnictví…

Aby bylo přesně dle vašich představ, můžete si objednat plexisklo na míru. Precizní kvalitu i způsoby zpracování vám zajistí AZ Plastik, spol. s r.o. ze Ždánic.

Poznejte AZ Plastik, spol. s r.o.

Tato společnost je na trhu už od roku 1992. Za více než třicet let své tradice získala obrovské množství zkušeností, přesně ví, nač si dát při zpracování plexiskla pozor, používá nejmodernější stroje a mnohé technologie tak, aby uspokojila i ty nejnáročnější zákazníky. Ať už potřebujete zpracovat plexisklo, jde vám o prodej plexiskla, polykarbonátu, polyesterových desek nebo dalších deskových materiálů, jste zde správně.

Technologie zpracování plexiskla

Denně provádí zaměstnanci společnosti řezání plexiskla a polykarbonátu. To patří mezi základní úkony při zpracování těchto materiálů. Formátování materiálu nahrubo i přesnější řezání zvládnou zdejší stroje bez jakýchkoli potíží. Firma disponuje několika formátovými pilami různých velikostí, může řezat až do maximálního rozměru tabule materiálu 3 050 x 2 050 mm.

U tohoto můžeme zmínit leštění plexiskla, které ve firmě také provádí, a tímto způsobem je možné leštit řezné hrany diamantem, nechybí ruční leštění, leštění zkosených hran a mnohé jiné.

Kromě uvedených technologií vám AZ Plastik ráda provede i lepení plexiskla, laserování, frézování, ohýbání plexiskla, lisování, vyfukování a tombstone.

Navštivte az-plastik.cz a podívejte se na všechny podrobnosti. S výsledky vaší zakázky budete jistě spokojeni.

- Advertisement -PR články
- Advertisement -udalosti

Další články autora

- Advertisement -udalosti