spot_img

Zakázková výroba v Číně je efektivní a výhodné řešení pro české podnikatele

Ostatní právě čtou

Máte v plánu začít vyrábět novou řadu produktů, ale bojíte se vysokých výdajů a omezené kapacity vaší firmy? V takovém případě přesuňte svou výrobu do Číny, kde vám veškeré kusy vyrobí rychle a levně. Jak na sériovou výrobu v Číně?

Budete potřebovat spolehlivého partnera

Díky zajištění výroby v Číně nebudete muset shánět nové výrobní prostory, nakupovat a nastavovat stroje, zaučovat zaměstnance a provádět řadu dalších náročných úkolů. Místo všech těchto činností si prostě vyhledáte spolehlivého partnera, který má kontakty na čínské továrny, a tak vše zařídí.

Výrobou zboží v Číně se od roku 2011 zabývá společnost GOMproduction, která spolupracuje s několika továrnami napříč celou Asií (Šanghaj, Tchaj-Wan a další). Bavíme se o ověřených výrobních linkách, kde dodržují vysoké standardy kvality a přesnosti. Nemusíte se tedy obávat žádných levných napodobenin. Jedinou podmínkou výroby na míru je minimální počet 1 000 kusů.

Zmíněná společnost nejčastěji zajišťuje výrobu propagačních předmětů, výrobu plechových krabiček, výrobu normovaných dílů, výrobu reklamních předmětů, výrobu komponent, výrobu tubusů na alkohol či výrobu spojovacího materiálu. Možností tedy máte opravdu mnoho.

Od konzultací až po doručení

Odborníci z GOMproduction moc rádi zodpoví jakékoliv dotazy a navrhnou vám nejvhodnější továrnu. Poté zajistí výrobu, certifikaci, proclení a ve finále doručí produkty až do vaší firmy. Vy tak nemusíte hnout ani prstem. Jak začít?

Podívejte se na webové stránky společnosti pod výše vloženými odkazy. Na nich vyplňte kontaktní formulář. Poté obdržíte předběžnou kalkulaci ceny, dostanete do rukou vzorek ke schválení a rozhodnete se, jestli máte zájem. Určitě si nejdříve nezapomeňte prohlédnout reference z předchozích projektů.

- Advertisement -PR články
- Advertisement -udalosti

Další články autora

- Advertisement -udalosti