spot_img

Jaké kancelářské programy nesmí chybět ve vašem novém MacBooku?

Ostatní právě čtou

MacBook patří mezi absolutní špičku ve světě pracovních zařízení. Nabízí totiž extrémně rychlý, spolehlivý systém s dlouhou výdrží, řadu kvalitních aplikací, maximální podporu a další benefity. Jedno je však jisté – pokud jej nevybavíte základními aplikacemi, nebude vám k ničemu. Co vám určitě nesmí chybět?

Od posílání zpráv až po vytváření prezentací

Zapnuli jste právě zbrusu nový MacBook? V tom případě by vaše první kroky měly směřovat na internet, kde si stáhnete Microsoft Office Mac. Ano, přesně tak, tento nejznámější balíček aplikací vychází i na zařízení od Applu.

Pokud chcete sáhnout po naprosté klasice, pořiďte si Microsoft Office 2021 pro domácnosti a podnikatele MAC. Právě tato varianta nabízí opravdu pěkný poměr ceny a nabízených funkcí. Za jednu platbu obdržíte doživotní licenci na celou řadu programů. Jakých?

  • Word je typický program pro psaní, opravování a zpracovávání textových podkladů. Stejně tak si poradí i s tabulkami a jednoduchou grafikou.
  • Excel ocení všichni milovníci čísel, tabulek, dat a počítání. S jeho pomocí spočítáte mzdy, výkonnost firmy, počet skladových zásob i tisíce dalších specifik. Stačí nastavit vlastní příkazy a program ihned začne zpracovávat data za vás.
  • PowerPoint je šikovná aplikace pro vytváření jednoduchých prezentací. Potřebujete předvést kolegům v zasedací místnosti svou myšlenku nebo plán? Pak jste na správné adrese.
  • Outlook je jednoduchý prostředek k přijímání/odesílání e-mailu. Poslouží jako komplexní databáze jmen, kontaktů i poznámek.
  • Designer je šikovný pomocník pro jednoduchou tvorbu marketingových materiálů. Díky němu v mžiku vytvoříte letáky či plakáty.

Pořiďte si Office levně

Nejlevnější licenci Office pro MacBook získáte na stránkách oblíbeného e-shopu pod vloženými odkazy.

- Advertisement -PR články
- Advertisement -udalosti

Další články autora

- Advertisement -udalosti