spot_img

Lámete si hlavu s firemním vzděláváním? Najměte si koordinátora BOZP

Ostatní právě čtou

Nezáleží na tom, jestli vlastníte malou výrobní halu, nebo velkou obchodní společnost, alfou i omegou úspěchu jsou dostatečně vyškolení zaměstnanci. To samozřejmě platí jak pro zákonné BOZP a PO, tak i řadu sofistikovanějších znalostí. Jak na firemní vzdělávání?

Spolehlivý poskytovatel BOZP a požární ochrany (PO)

Nejste si jistí, kde a jak najít opravdu kvalitní metodiku školení/vzdělávání? V takovém případě se rozhodně obraťte na některého z ověřených poskytovatelů BOZP a PO. V tomto ohledu patří mezi největší hráče na tuzemském trhu hlavně známá společnost PREVENT.

Tito profesionálové sbírají zkušenosti ve svém oboru již téměř třicet let. V současnosti pomáhají více než 8 000 firem, proškolí přes 800 000 zaměstnanců ročně a mají za sebou více než 1 500 vyrobených kurzů na míru. Mimo školení/vzdělávání zajišťují i pracovnělékařské služby, audity, kompletní BOZP poradenství a další přidružené služby.

Nás však v tuto chvíli zajímá hlavně BOZP a PO online, stejně jako pokročilé online kurzy. Jakých služeb se dočkáte?

LMS platforma INSTRUCTOR

Nejdříve si představíme šikovnou LMS (Learning management systém) platformu s názvem INSTRUCTOR. Ta je vhodná spíše pro menší firmy.

Právě těm pomáhá s urychlením a usnadněním základního zákonem povinného školení BOZP a PO. Zároveň umožňuje kliknutím myši provádět online školení první pomoci, profesní školení řidičů, ergonomie, GDPR, BOZP při práci z domova a podobně.

Vše přitom funguje na základě počítačové aplikace, která propojuje školitele, zaměstnavatele i jednotlivé zaměstnance. V dané platformě budete moci provádět online kurzy s certifikátem, a to naprosto kdykoliv, odkudkoliv a pro kohokoliv v rámci firmy. Můžete si je přitom sestavit sami, nebo si je nechat vyrobit na míru od specialistů z PREVENT.

Vždy budete mít k dispozici veškerá získaná data, automatická vyhodnocení, reporty i přehled udělených certifikátů. Vaši zaměstnanci budou mít přístup k firemní knihovně a dalším důležitým podkladům, které slouží ke zvýšení jejich kvalifikovanosti.

E-learning platforma EDUNIO

Tím se dostáváme k pokročilejší platformě EDUNIO, jež je vhodná spíše pro početnější společnosti.

Jejím hlavním úkolem je sofistikovanější firemní e-learning, díky němuž zvládnete dlouhodobě zvyšovat důležité schopnosti a znalosti svých podřízených. Dočkáte se automatizované organizace školení, elektronických certifikátů, webinářů a možnosti snadného tvoření kurzů. Vaši zaměstnanci budou mít opět přístup ke komplexní firemní knihovně, aby se mohli učit kdykoliv a kdekoliv.

Vyzkoušejte demoverzi zdarma

Ať už je pro vás vhodnější INSTRUCTOR, nebo EDUNIO, rozhodně si nejdříve vyzkoušejte bezplatnou demoverzi. Díky ní se seznámíte s prostředím aplikací, vyzkoušíte si jednotlivé funkce a poté se sami rozhodnete, jestli je to ta správná cesta pro vás.

- Advertisement -PR články
- Advertisement -udalosti

Další články autora

- Advertisement -udalosti