spot_img

Dobré webové studio vytvoří web i do 14 dní

Ostatní právě čtou

Po dobrých webových stránkách dnes touží snad každá firma. Pokud o sobě chcete dát vědět, je to samozřejmost. Vybudovat takový web ale není úplně jednoduchý úkol a rozhodně byste ho neměli svěřovat žádným nezkušeným jedincům nebo podezřelým webdeveloperům, kteří lákají na nízkou cenu.

Co vlastně znamenají dobré webové stránky? Určitě byste měli chtít následující kritéria:

· Jednoduchá administrace, abyste si sami zvládli přidávat na web novinky a upravovat základní věci.

· Přehlednost, aby se návštěvníci webu neztratili a vždy našli to, co hledají.

· Mobilní zobrazení, aby si návštěvníci web mohli prohlížet na všech možných zařízeních.

· Ultimátní rychlost, protože nikdo nechce čekat, než se stránky načtou.

· Zabezpečení, aby se vám do webu nikdo nenaboural.

To jsou základy. Samozřejmě je také dobré, aby web podporoval několik jazyků, nabízel pokročilé SEO nástroje, měl API rozhraní pro komunikaci s dalšími systémy, nabízel nadčasový design, za který se nebudete za tři roky stydět.

Tvorba webu může být cenově dostupná

Zřejmě už vám běží hlavou, kolik asi vytvoření webových stránek, které myslí na tohle všechno, stojí. Nemějte strach. Tvorba webu vás nemusí přijít na neuvěřitelné peníze. Dokazuje to webové studio Beneficio. Ti cenu webů snížili tím, že si vybudovali vlastní CMS Strapi, na které weby staví.

Pomocí CMS Strapi jsou schopní vybudovat webové stránky na míru a nestojí je to tolik práce, jako kdyby pokaždé začínali od nuly. Weby mají prímový design přizpůsobený vaší identitě, intuitivní administraci, jsou responzivní, myslí se i na SEO. A tohle všechno jsou schopní realizovat do 14 dnů. Připravené CMS totiž významně zrychluje celý proces tvorby.

Beneficio je i marketingová agentura

Jak to celé funguje? Nejdříve společně projednáte detaily. Poté Beneficio naplánuje veškeré detaily a sdělí vám cenu. Než ji schválíte, máte také možnost vyzkoušet si funkčnosti systému a administraci, abyste věděli, že se s tím vším snadno sžijete. Pak během 14 dnů v Beneficio pilně pracují, takže do těch 2 týdnů je web nejen hotový, ale už běží online. Po spuštění je vám tým Beneficio stále k dispozici pro technickou podporu. Zaměstnávají 12 odborníků a společně vytvořili už přes 150 webových stránek. Jistě si poradí i s těmi vašimi!

Nejlepší na tom celém je, že vám poskytnou komplexní služby. Jejich doménou je totiž i online marketing, jsou schopní vám pomoci s optimalizací pro vyhledávače, správou PPC kampaní i sociálními sítěmi. Tohle všechno je při rozjezdu webu důležité. Potřebujete o své existenci dát vědět zákazníkům i internetovým vyhledávačům.

Spolehněte se na zkušenou firmu. Ve výsledku uvidíte, že to nemusí být drahé. Rozhodně ale dostanete lepší produkt, než kdybyste oslovili nějakého jednotlivce. Firma spojující spoustu odborníků má prostě vždy víc zkušeností a dovedností.

- Advertisement -PR články
- Advertisement -udalosti

Další články autora

- Advertisement -udalosti