spot_img

Dopřejte si luxusní bytový textil

Ostatní právě čtou

S bytovým textilem se dá krásně čarovat, takže nejste svázáni, jako když si koupíte hotový výrobek. Chcete se naučit dekorovat interiér? Máme pro vás několik tipů.

Bytový textil – kvalitní záclony a povlečení

Do kategorie bytového textilu spadá spousta výrobků. Určitě sem patří záclony. Můžete vybrat klasickou metráž, kde vám střihnou daný artikl na míru. Lze si koupit i hotové záclony. Záleží na tom, co budete vybírat. Samozřejmě se orientujete dle designu, vybíráte dekor, neméně podstatný je i materiál. Ten rozhoduje jednak o propustnosti světla, ale například někomu s alergií by mohly vadit umělé materiály, tudíž je lepší, když se zaměří na přírodní prvky. To platí i u povlečení. To vám musí být maximálně příjemné, protože v posteli trávíte třetinu dne. Takže je podstatné, abyste se nepotili, protože se tím pádem se nevyspíte. Co se týká materiálu, někteří volí artikly lehké na údržbu. Někdo nerad žehlí, takže si koupí krep. Kdo je zimomřivý, tomu bude v chladnu dobře ve froté. A v létě zase bude chladit satén.

Jak vybírat bytový textil?

Pokud se zabýváte designem, určitě stojí za to zmínit metráže. Kromě záclon se vyrábí i interiérové látky, jež lze využít na dekorační polštáře, potahy na křesla, pohovky, přehozy, závěsy, ubrusy a další doplňky, kdy budou interiérové kousky v jednom stylu. To je skvělé, pokud si rádi vyhrajete a líbí se vám, když vše ladí. Kde seženete takové kousky? Podívejte se na stránky Dante.cz, kde mají velký výběr produktů pro domácnost. Mají tu metráž látek, zmíněné hotové záclony, závěsy, ubrusy. Dále lze koupit něco do koupelny, pro děti, do ložnice. A je skvělé, že bytový textil si zde vyberou jak běžní lidé, tak i provozovatelé hotelů nebo třeba restaurací. Nabídka je opravdu pestrá, že vás bude inspirovat k mnoha kombinacím.

- Advertisement -PR články
- Advertisement -udalosti

Další články autora

- Advertisement -udalosti