spot_img

Jak poslat balík do Holandska?

Ostatní právě čtou

Posílání zásilek po Česku je hračkou, na Slovensko či do Polska je to ještě také docela jednoduché. Vždyť tam už funguje dokonce i Balíkovna nebo Zásilkovna.  Jenže co si počít, když potřebujete poslat zásilku do méně obvyklé země?

Nic není nemožné. V dnešní době je přepravní infrastruktura tak rozvinutá, že můžete svou zásilku poslat prakticky kamkoliv. A není to o nic složitější, než kdybyste posílali balík babičce do vedlejší vesnice. Postup je pořád stejný. Pojďme se podívat na to, jak poslat balík do Holandska.

Najděte si nejvýhodnější přepravu do Holandska

Konkrétně do Holandska (Nizozemska) přepravují zásilky DPD, UPS, TNT, Toptrans, FedEx, WeDo. Samozřejmě můžete balík poslat i klasickou Českou poštou, možná nějak dojde. Tato cesta je ale obvykle strastiplná. Rozhodně to nefunguje tak, že by si mezinárodní pošty zásilky předávaly. Častokrát balík pošlete poštou z jedné země, v té druhé ho dodává DPD apod. Je v tom pořádný zmatek. Zato když svou zásilku svěříte mezinárodně fungujícímu přepravci, úspěch je zaručen. A rychlost také.

Kterého přepravce si vybrat a jaké jsou cenové rozdíly? Právě s tím pomáhá web ShipEx.cz. Na této stránce si vyberete z množství dopravců, srovnáte je jednoduše podle rychlosti a ceny, což jsou klíčové faktory při posílání zásilky. Přes ShipEx si navíc můžete zařídit i pojištění a vyřídit celní formality. Jednodušší už to být nemůže!

Kolik stojí zásilka do Nizozemí?

Záleží hlavně na hmotnosti a rozměrech balíku. Třeba takovou půlkilovou zásilku pošlete zhruba za 600 Kč i s DPH. S přepravní společností DPD zásilka do Nizozemí docestuje asi za čtyři až pět dnů. Výhodou je, že nemusíte tisknout štítek, přiveze ho kurýr. Pojištění je navíc v ceně.

Na ShipEx.cz si najdete a porovnáte spoustu takových nabídek, stačí si vybrat tu správnou. Zásilku zadáte online, zabalíte a pak už jen počkáte, až si pro ni kurýr dojede až k vám domů. Stejně rychlé služby samozřejmě existují i v opačném směru. A když si připlatíte za expres dodání, zásilka je schopná dorazit už do 2 dnů.

Posílejte zásilky do celého světa

Jakmile se jednou naučíte posílat přes ShipEx, jste schopní odeslat zásilku prakticky kamkoliv. Je jedno, jestli potřebujete poslat balík do USA, zásilku do Španělska nebo expresní dopis do Finska. Princip je pořád stejný. Jen si dejte pozor na podmínky přepravy, není možné posílat třeba zboží podléhající zkáze, aerosoly, zapalovače apod. Kdybyste si s čímkoliv nevěděli rady, ShipEx má také velmi milou podporu, která vám telefonicky nebo v chatu poradí. Třeba i se správným zabalením zásilky. Základní pokyny se vám nicméně zobrazí okamžitě, zakázané je třeba balit zásilky do lesklé fólie, rušilo by to automatické načítání kódů ze štítku balíku. A na závěr ještě jeden malý tip. Teď na Vánoce mají na ShipEx.cz slevu na zasílání balíků, abyste mohli poslat dárky všem svým blízkým. I těm, co žijí pěkně daleko.

- Advertisement -PR články
- Advertisement -udalosti

Další články autora

- Advertisement -udalosti