spot_img

Musk převzal Twitter a vyhodil vedení

Ostatní právě čtou

Miliardář převzal firmu jen pár hodin před soudem určeným termínem pro dokončení obchodu.

Miliardář Elon Musk ve čtvrtek převzal vedení v sociální síti Twitter a propustil její nejvýše postavené představitele. Uvedlo několik amerických médií s odvoláním na nejmenované zdroje.

Musk v rámci prvních kroků v čele Twitteru propustil generálního ředitele této sociální sítě Paraga Agrawala, finančního ředitele Neda Segala a dalšího vysoce postaveného představitele této společnosti, napsal americký deník The Washington Post a televize CNBC.

Zprávy o Muskovém nástupu do vedení této sociální sítě přišly jen několik hodin před soudem určeným termínem, do kterého měl miliardář definitivně dokončit koupi Twitteru, píše AFP.

Zdroje agentury AP, které si přály zůstat v anonymitě, neřekli, zda byly podepsány všechny dokumenty potřebné k uzavření dohody v hodnotě 44 miliard dolarů. Potvrdili však, že Musk je v čele společnosti.

Americko-kanadsko-jihoafrický podnikatel Musk ve čtvrtek na Twitteru napsal, že tuto sociální síť kupuje, „protože pro budoucnost civilizace je důležité mít společné digitální náměstí, na kterém lze se zdravým způsobem diskutovat o široké škále názorů“.

- Advertisement -PR články
- Advertisement -udalosti

Další články autora

- Advertisement -udalosti