spot_img

Víte, co sluší plus size postavě?

Ostatní právě čtou

V posledních několika letech se módní průmysl začal otevírat rozmanitosti tvarů postav a velikostí, přičemž plus size oblečení přestává být tabu a stává se hrdým projevem individuality a stylu. Pokud tedy hledáte inspiraci, zajímavé tipy a praktické triky, co si koupit pro každodenní nošení, přečtěte si následující řádky.

I s plus size postavou si můžete dovolit šatník plný barev. Zapomeňte na nudnou černou, o které se říká, že zužuje. Oblečení pro plus size může být mnohem rafinovanější. Stačí se obrátit na správný obchod.

Spodní prádlo je základ

Spodní prádlo není pouze funkční záležitostí, ale je základním kamenem vašeho sebevědomí. Kvalitní a dobře padnoucí spodní prádlo totiž mění tělesnou konturu i vaše vnímání sebe sama.

Skoncujte také s módními faux pas. Průsvitné a světlé materiály vyžadují podprsenku v pleťovém odstínu. I takový detail dokáže ovlivnit, jak outfit nakonec vypadá.

Zvolte správnou velikost

Zapomeňte na čísla uvedená na visačkách, protože oblečení by mělo sloužit vám, ne naopak. Sáhněte po kouscích, které lichotí vaší postavě. Velikost je jen abstraktní informace, protože mnohem důležitější je, jak se v oblečení cítíte. Přestaňte dělat kompromisy, co se komfortu týče, jen kvůli číslu na štítku.

Zavinovací šaty vám dokonale padnou

Zavinovací šaty plus size by neměly chybět v šatníku žádné ženy, protože jsou lichotivé a neuvěřitelně univerzální i pohodlné. Přizpůsobí se vašemu tělu a zvýrazní křivky tam, kde je to potřeba. Poohlédněte se po šatech, které jsou elegantní, přitom však praktické.

Doplňky neodsouvejte na druhou kolej

Celý outfit završte různými doplňky. Experimentujte s barvami, materiálem i velikostmi. Výrazný pásek vám bude slušet a náhrdelník či náušnice zase fádní outfit promění v dechberoucí výtvor.

Módy není omezena velikostí či tvarem těla, a to si konečně uvědomte.

- Advertisement -PR články
- Advertisement -udalosti

Další články autora

- Advertisement -udalosti