spot_img

Vyzkoušejte e-learning zaměstnanců s LMS systémem EDUNIO

Ostatní právě čtou

V současné době je obrovský zájem o online vzdělávací kurzy, přičemž výrazně se zlepšily i samotné platformy pro e-learning. Pokud tedy plánujete do vaší společnosti implementovat možnost vzdělávání, potom je na čase vybrat vhodnou platformu, která je flexibilní, rozmanitá a přístupná odkudkoliv. V následujících řádcích vám představíme EDUNIO.

Představte si EDUNIO ne jako další nudnou e-learningovou platformu, ale jako vašeho osobního digitálního mentora od společnosti PREVENT. Vzpomínáte si na INSTRUCTOR? Přesně ten samý tým, co změnil přístup k online školení BOZP a PO, vás momentálně vyzývá, abyste se ponořili do světa EDUNIO.

EDUNIO je komplexní learning management systém

EDUNIO je propracovaný learning management system (LMS) pro správu a sledování vzdělávání zaměstnanců. Připravte se tedy na revoluci v profesním růstu svých zaměstnanců s funkcemi, které přesahují běžný LMS.

Všechny certifikáty se podepisují elektronicky, stejně tak i různá prohlášení a potvrzení. Odpadají vám starosti s tisknutím a zajišťováním podpisů. Stejně tak využijete elektronické podepisování i na straně zaměstnance, protože pracovník může svým elektronickým podpisem potvrdit, že dokument, anebo novou směrnici skutečně četl.

Funkce, které EDUNIO nabízí

EDUNIO není pouze nástroj na e-learningové kurzy, ale má spoustu dalších užitečných funkcí. První za zmínku stojí Course Builder pro tvorbu vlastních online kurzů. Velkou výhodou je, že nemusíte být technicky zdatní, abyste vytvořili online kurz pro své zaměstnance. Proměňte tedy obyčejnou prezentaci v interaktivní kurz během okamžiku.

EDUNIO má v sobě taktéž takzvaný Test Builder, který ve vás probudí skrytého pedagoga. Pokud kladete důraz na firemní vzdělávání, přes Test Builder dokážete ověřovat znalosti pracovníků, kteří se zúčastnili vzdělávání online. Připravíte tedy testy, jež můžete dokonce propojit s kurzy.

Platforma pro vzdělávání zaměstnanců vám umožňuje spravovat a organizovat kurzy, hlídat termíny i pozvánky, zadávat upomínky či generovat reporty. Sami si nastavíte vzhled certifikátu, vygenerujete ho do PDF, nastavíte přístupy a vytvoříte i organizační strukturu.

V EDUNIO můžete vyhodnocovat znalosti, provázat kurzy a nastavení současného či postupného studia a taktéž si samotné prostředí přizpůsobíte po grafické stránce, nahrajete tam logo a podobně. PREVENT při vývoji tohoto systému myslet opravdu na všechno. Vzdělávací platforma vám dává volnost tvořit podle vlastních pravidel.

PREVENT je koordinátor BOZP a pracovněprávních služeb, zajišťuje komplexní vedení agendy bezpečnosti práce na pracovišti, takže zajišťuje i následnou dokumentaci, poradenství, audity či školení. Obraťte se na odborníka, který je špičkou ve svém oboru.

- Advertisement -PR články
- Advertisement -udalosti

Další články autora

- Advertisement -udalosti