spot_img

Jak vybrat golfové míčky?

Ostatní právě čtou

V podstatě nezáleží na tom, jestli s hraním golfu teprve začínáte, nebo patříte mezi profesionály, protože v obou případech je nezbytné zvolit i správné golfové míčky. Existují jednovrstvé, dvouvrstvé i vícevrstvé. Stejně tak nezanedbávejte materiál. V následujících řádcích vám poradíme, nejen co se týče míčků.

Proč mají golfové míčky důlky?

I povrch míčku je velice důležitý, přičemž malé prohlubně v něm nepředstavují ozdobu, ale jedná se o „tajnou zbraň“. Každý detail ovlivňuje let míčku. Chcete, aby letěl vysoko, nebo nízko? Právě o tom důlky rozhodují. Třeba takové golfové míčky Callaway Chrome Tour posunou hru na další úroveň.

Tréninkové golfové míčky nejsou jen pro začátečníky. I pokročilý hráč může zlepšit svůj úder, ať už na odpališti, nebo ve vlastní zahradě. Tréninkové míčky mají sníženou doletovou vzdálenost, abyste míčky při zkoušení neztratili. Maximalizujte svou přípravu. Nasaďte si golfové rukavice, uchopte hůl a pusťte se do trénování.

Znáte pravidla hry?

Každý detail má nemalý vliv na hru, přičemž golfový míček není výjimkou. Váha, velikost, povrch míčku, to všechno je pečlivě regulováno. Znáte pravidla? Ujistěte se, že zvolený míček pro hru je v souladu s pravidly.

Na závěr se ještě podíváme trochu do historie. V minulosti se používaly kameny, takže golfový míček si prošel dlouhou cestou, stejně tak i golfové hole. Kupte si třeba novinku na trhu Titleist Tour Soft 2024.

Kde koupit vybavení pro golf?

Pokud hledáte internetový obchod, který má v nabídce golfové vybavení, nadchne vás DigitalGolf.cz. V sortimentu má golfové hole, oblečení, boty, rukavice a míčky. V portfoliu produktů seženete i kvalitní a voděodolný golfový bag. Zakoupíte tu kromě jiného vozíky, dálkoměry a celou řadu dalších doplňků. A když už golf nehrajete, můžete zakoupit alespoň dárkový poukaz někomu blízkému.

- Advertisement -PR články
- Advertisement -udalosti

Další články autora

- Advertisement -udalosti