spot_img

Jaká verze Microsoft Office je nejlepší pro vaši kancelář?

Ostatní právě čtou

Balíčky Microsoft Office patří mezi nejpopulárnější kancelářský software na celém světě. Není divu – nabízí totiž celou řadu inovativních aplikací za příznivou cenu. Pokud tedy zrovna vybavujete novou kancelář, nenechte si je ujít. Jaká verze je ta pravá pro vás?

Tři nejpopulárnější varianty

Podle prodejních statistik je naprosto jasné, že mezi tři nejoblíbenější verze patří Office 2016Office 2019 a Office 2021. Čím pokročilejší ročník, tím více zajímavých inovací (avšak o trochu vyšší cena). Nemusíte se však bát, i ročník 2016 totiž bohatě postačí drtivé většině podnikatelů. Co vše v ní najdete?

Naprostou klasikou je aplikace Excel. V jejím prostředí zvládnete hravě vytvářet tabulky, přičemž se dočkáte automatického vypočítávání i analýzy vložených dat na základě příkazů.

Nepodceňujte ani aplikaci Word, v níž zvládnete hravě vypracovat veškeré textové podklady, a to včetně obrázků a grafů.

Pro vytváření barvitých firemních prezentací, které můžete použít na školeních, poslouží platforma PowerPoint. S její pomocí snadno zkrotíte animace i obrázky.

Potřebujete vypracovat reklamní brožuru, leták či newsletter pro své zákazníky? Pak se seznamte s aplikací Publisher.

Určitě se hodí zmínit i platformu Access. Ta slouží k jednoduchému vytváření databází, organizaci a zpracovávání firemních dat.

V balíčku Office najdete i známý Outlook, díky němuž v mžiku odešlete e-mail, případně si nastavíte upozornění na důležité schůzky.

Celoživotní licence levně

Přemýšlíte, kde si můžete pořídit celoživotní balíček Office za výhodnou cenu? Pak se podívejte na webové stránky oblíbeného e-shopu Dostupnýsoftware.cz. Pouhým kliknutím myši si objednáte elektronickou licenci (doživotní a přenositelnou mezi počítači) a do deseti minut od zaplacení začnete stahovat.

Předchozí článek
Další článek
- Advertisement -PR články
- Advertisement -udalosti

Další články autora

- Advertisement -udalosti