spot_img

Kde sledovat MS v hokeji 2024 online?

Ostatní právě čtou

Mistrovství světa v ledním hokeji se blíží. Odehrávat se bude od 10. května do 26. května, a to u nás v Česku. Jste na tento hokejový svátek připraveni? O pořádání se podělí Praha a Ostrava. Vstupenky jsou ale už teď beznadějně vyprodané. Kde tedy MS v hokeji sledovat?

Čeká nás historicky 87. ročník mistrovství světa v hokeji. Původně se měl odehrávat v Brně, ale tam nakonec nepostavili novou hokejovou halu, kterou plánovali. Šťastlivci, kteří koupili lístky včas, se tedy pojedou podívat na MS v hokeji živě do Prahy či Ostravy. Co mohou dělat ostatní?

Sledujte MS v hokeji 2024 online

Nejjednodušší je najít si online přenos MS v hokeji 2024. Přece jenom online vysílání si pustíte kdekoliv. Nemusíte zrovna sedět doma před televizí, stačí si otevřít přenos na telefonu a jste v obraze. Můžete sledovat například živé přenos u sázkových kanceláří, tedy v TV Tipsport, TV Betano, Gfortuna TV či Sazkabet TV. To je fajn zejména pro příznivce sázení. Ostatní se mohou dívat na online vysílání ČT sport Plus. To je dostupné zdarma přes web i mobilní aplikaci. Tento kanál pokrývá i duely, kdy se hraje více zápasů ve stejnou dobu.

Nemůžete si zrovna pustit vysílání se zvukem, protože sedíte třeba v kanceláři? Pak můžeme doporučit web Onlajny.com nebo Livesport.cz, kde najdete podrobné textové přenosy.

Ti, kdo online přenos nestihli, mají stále možnost podívat se na záznamy. Záznamy jednotlivých zápasů budou dostupné na webu České televize v rámci iVysílání. Oficiálním webem České televize pro hokejové místrovství je stránka mshokej.cz. I tam najdete spoustu informací.

Kdy začínáme hrát?

Teď už víte, kde sledovat hokej, ale kdy se připravit na první zápas? Celé mistrovství odstartuje 10. 5. v 16:20 zápasem Švýcarsko – Norsko. Česko hraje poprvé také 10. 5. v 20:20, a to s Finskem. Česko je ve skupině A, která hraje zápasy v Praze, spolu s Kanadou, Finskem, Švýcarskem, Dánskem, Norskem, Rakouskem a Velkou Británií. Jak myslíte, že si povedeme?

- Advertisement -PR články
- Advertisement -udalosti

Další články autora

- Advertisement -udalosti