spot_img

Lákají vás investice, ale bojíte se složitostí? Víme, jak na to snadno

Ostatní právě čtou

V posledních letech prudce roste finanční gramotnost průměrných Čechů. Hlavní podíl na tom má nedávná dvojciferná inflace, která donutila investovat i ty nejzarytější odpůrce. K tomu připočtěte extrémní zjednodušení celého procesu s pomocí intuitivních platforem. Jak začít snadno a rychle?

Existuje ideální investice?

Možná se i vy snažíte najít jakýsi pomyslný zlatý grál mezi investicemi. Je nejlepší investice do zlata, nemovitostí, akcií, kryptoměn, ETF, indexů nebo třeba Forex měn? Každá příležitost má své pro i proti.

V posledních letech jsou mezi Čechy oblíbené například zajištěné úvěry do nemovitostí. Vše začíná u člověka, který si skrz platformu zažádá o půjčku. Ta je logicky krytá zastavenou nemovitostí. Poté se na dané platformě sejde například 1 000 investorů, kteří se společně na úvěr složí. Následně každý měsíc získávají úrok.

Investoři si cení hlavně bezpečnosti takových příležitostí. Pokud nebude dlužník splácet své závazky, prostě přijde o nemovitost. Ta se prodá. Zisk se následně rozdělí mezi investory, takže dostanou vloženou částku zpět.

Vyzkoušejte si platformu Bondster

V tomto ohledu stojí za zmínku především ověřená platforma Bondster, jež se zaměřuje na stovky podobných úvěrů. Některé z nich vám přinesou 10% zhodnocení ročně, jiné až 17%. Samozřejmě záleží na stupni zabezpečení/rizikovosti.

Z dlouhodobého hlediska je vaším nejlepším přítelem složené úročení. Obdržené úroky totiž zvyšují vloženou částku. Pokud ji reinvestujete, příště už získáváte úroky z vyšší částky. Jak to funguje? To najdete na stránkách investice kalkulačka.

Registrace na platformě Bondster zabere maximálně 10 minut. Ihned poté se před vámi objeví řada zajímavých příležitostí, a to včetně všech důležitých informací.

- Advertisement -PR články
- Advertisement -udalosti

Další články autora

- Advertisement -udalosti