spot_img

Lámete si hlavu s ideálním dárkem pro své blízké? Víme, čím rozhodně potěšíte

Ostatní právě čtou

Listopad je už u konce a místo něj přichází na scénu prosinec. Ten s sebou přináší spoustu stresu s vymýšlením i nakupováním dárků pro rodinu, přátele i kolegy z práce. Je vaše studnice nápadů úplně vyschlá a nevíte si rady? V tom případě se spolehněte na náš tip. Jaký?

Neopakovatelný dárek

Jak by se vám líbilo potěšit své milované předmětem, který nikdo jiný na světě nemá? Nemusíte se ničeho bát. Takový dar nebude stát desítky tisíc korun, ba ani tisíce. Stačí vám pouze několik stovek korun. O čem je řeč?

Odpovědí jsou hrnečky s vlastním potiskem. Ty můžete opatřit vlastnoručně nakresleným obrázkem, fotografií, případně i textem na přání. V tomto ohledu záleží jen na vaší fantazii a cíleném efektu.

Přece jen chcete vzbudit konkrétní pocity, nemáme pravdu? Pro vaši drahou polovičku je ideální volbou hrníček s fotografií ze svatby, výročí, nebo jiné nezapomenutelné příležitosti.

Vaši rodiče zase ocení společnou fotografii celé rodiny. Kolegům se budou líbit spíše vtipné motivy s přezdívkou. Dětem lze vytvořit hrníček s motivem jejich oblíbené hry, seriálu, případně knihy.

Jak na to?

V dnešní době není tvorba takového hrníčku ničím náročným. Díky nejrůznějším specializovaným e-shopům si snadno vyberete konkrétní produkt (nelákají-li vás hrníčky, vsaďte třeba na trička, kalendáře, fotoobrazy nebo hrací karty) a během chvíle mu vdechnete jedinečný design. Jak?

Po rozkliknutí se před vámi objeví velmi jednoduché a intuitivní prostředí, do něhož stačí nahrát fotografii, jedním kliknutím vložit vlastní nápis a vše srovnat. Finálním dílkem skládačky je platba, objednávka a doručení.

Mrkněte se třeba na webové stránky oblíbeného e-shopu pod výše vloženým odkazem. V něm si budete moci vybrat z pestré škály předmětů za super ceny.

- Advertisement -PR články
- Advertisement -udalosti

Další články autora

- Advertisement -udalosti