spot_img

Staráte se poctivě o svůj traktor? Víme, jaké díly má rád

Ostatní právě čtou

Živí vás zemědělství? Sedíte dennodenně ve svém traktoru a užíváte si pohled na okolní přírodu? V takovém případě nesmíte podceňovat zdravotní stav svého těžkého parťáka. Přece jen chcete, aby vám sloužil klidně i několik desítek let. Na co musíte rozhodně dbát?

Češi milují Zetor

Drtivá většina českých majitelů traktorů se dennodenně prohání právě v Zetoru. Není se čemu divit – přece jen se jedná o generacemi zavedenou a úspěšnou českou firmu. Je tu s námi již 78 let a za daný čas přišla s ohromným množstvím velmi kvalitních a technologicky vyspělých vozidel.

Přesně proto najdeme mezi zemědělci i celou řadu sběratelů, již si ve své garáži hýčkají staré veterány. Možná tomu nevěříte, ale i v dnešní době se ještě dají poměrně snadno najít náhradní díly Zetor 25. Samozřejmě je řeč o autorizovaných kusech přímo od výrobce. Jiné ani nemají smysl.

To samé platí i pro všechny ostatní modernější typy, ať už vlastníte Zetor Proxima, Forterra, UŘ III, či kterýkoliv jiný typ. Vždy dopřejte svému vozidlu pouze autorizované a certifikované díly s potřebnou zárukou. Jedině tak si zajistíte klid a dočkáte se dlouholeté spolupráce.

U vás doma za pár dní

Sháníte halogenová pracovní světla? Startér s reduktorem, vodní čerpadlo, elektro díly, autokosmetiku nebo třeba vzduchový agregát? Je to hračka!

Zkrátka si rozklikněte webové stránky pod výše vloženými odkazy, otevřete si požadovanou kategorii a vyberte si ze stovek a stovek dostupných variant. V daném e-shopu si hravě objednáte libovolný produkt a za několik dní jej obdržíte u sebe doma.

Pokud si nebudete vědět s čímkoliv rady, zavolejte na telefonní číslo v horní části stránek a proberte své možnosti s odborníky. Ti vám moc rádi poradí, jaký konkrétní díl přinese největší užitek.

- Advertisement -PR články
- Advertisement -udalosti

Další články autora

- Advertisement -udalosti