spot_img

Vodní dýmky jsou stále populárnější

Ostatní právě čtou

Současnost není pro kuřáky zrovna nejšťastnější období v dějinách. Nejenže se okruh míst, kde se dá beztrestně kouřit, dost omezuje, ale zároveň je kuřivo i dost drahé. To platí hlavně pro cigarety, jež během posledních deseti let zdražily o desítky procent.

Není tudíž divu, že stále více milovníků tabákových produktů preferuje kouření skrze vodní dýmky. Ač to tak totiž nevypadá, tato metoda je v konečném důsledku relativně levná.

Do dýmek pasuje jakýkoliv tabák

Pokud chce člověk kouřit skutečně levně, začne si kupovat samostatně tabák a k tomu papírové vážky, jež stojí pakatel. Kdo však touží po dobré ceně a zároveň chce i kvalitu, pořídí si místo vážek vodní dýmku.

Ano, kvalitní vodnice sice stojí hodně přes tisícovku, na druhou stranu tabák z ní chutná daleko lépe. Vodní dýmky krom jiného disponují nádobkou na vodu, ve které se kouř před vdechnutím kultivuje. Díky tomu i méně dobrý tabák nakonec dokáže chuťově pookřát. Samozřejmě, musí se jednat o opravdu dobrou vodní dýmku. Ne každá totiž nabízí stejný požitek. Dýmky se běžně dělí do tří základní kategorií:

1. Malé verze

Malé verze vodních dýmek jsou cenově dostupným zbožím, které dokáží ocenit hlavně lidé, kteří chtějí/musí šetřit. Proto si je kupují primárně mladí dospělí. Ti však mají rádi tyto dýmky i pro jejich kompaktní rozměry. Snadno se totiž přenášejí na večírky. Obecně se však doporučuje pořídit si dýmku vyšší kategorie.

2. Střední verze

Středně velké dýmky už dokáží potěšit i kuřáky, kterým jde primárně o dobrou chuť. Jejich vodní nádržka je už více než dostatečná, a proto se z nich dá bez potíží kouřit i levnější druhy tabáku.

3. Velké verze

Kdo touží po skutečně špičkové vodní dýmce, ten by měl vybírat pouze mezi velkými modely. V této kategorii se člověk setká pouze s opravdu kvalitními vodnicemi, které jsou špičkové po všech stránkách.

- Advertisement -PR články
- Advertisement -udalosti

Další články autora

- Advertisement -udalosti